Aerosmith i Black Sabbath na Impact Festival 2014 w Łodzi

Aerosmith i Black Sabbath wystąpią w dniach 11-12 czerwca 2014 w Atlas Arenia w Łodzi podczas trzeciej edycji Impact Festival. Dla Aerosmith będzie to pierwsza wizyta w Polsce od 20 lat.

Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku na dwóch scenach w 2012 i 2013 roku z dumą gościł zespoły z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth, Public Image LTD.

Trzecia edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź uda się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy. Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych.

Headlinerem 1 dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 Czerwca. Headlinerem 2 dnia został zespół Aerosmith. Bilety rozchodzą się błyskawicznie, emocje sięgają zenitu a to jeszcze nie koniec…

BLACK SABBATH – sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album „13”. Fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli właśnie z albumem „13”, który jest świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

AEROSMITH – Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu. 12-tego czerwca powracają w wielkim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu – mieszanki rocka i bluesa.

Impact Festival 2014 (11-12 czerwca, Atlas Arena, Łódź)
I dzień: BLACK SABBATH
II dzień: AEROSMITH

Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży! Bilety na drugi dzień wejdą do sprzedaży 22 listopada o 10.00.

Bilety w cenach:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży na www.livenation.pl