Cloud9 Festival 2018: Organek, Kasia Kowalska

Koncerty Organka i Kasi Kowalskiej, przegląd zespołów, kilkanaście warsztatów i didżejskie sety, a wszystko to w jednym miejscu i zupełnie za darmo. Weekend 17-18 sierpnie w Środzie Wielkopolskiej upłynie pod znakiem kolejnej edycji Cloud9 Festival.

W piątek 17 sierpnia granie w Ośrodku Kultury rozpoczną zespoły przeglądowe, po których wystąpi gwiazda dnia pierwszego, Organek. Artysta na scenie promować będzie swój drugi krążek pt. „Czarna Madonna”, za który odebrał nagrody Fryderyka w kategorii Album Roku i Utwór Roku.

W sobotę 18 sierpnia koncertowe granie rozpocznie laureat piątkowego przeglądu. Tuż po nim zagra Kasia Kowalska, która podczas festiwalu promować będzie swój najnowszy album „Aya”, pierwszy po dziesięciu latach fonograficznego milczenia.

Oba festiwalowe dni zwieńczą didżejskie sety, przygotowane przez Duszne Granie i Lux Familiar.

Kolejny rok organizatorzy ze stowarzyszenia Fabryka Kurzu kładą mocny nacisk na strefę warsztatową. W tym roku odbędzie się ich aż 14. Wśród nich m.in. warsztaty fotograficzne, językowe, wokalne, z plecenia wianków, tańca izraelskiego i ratownictwa medycznego.

Program Cloud9 Festival 2018 uzupełnia otwarty turniej siatkówki plażowej, strefa foodtrucków, oraz strefa idei, w której wystawią się takie stowarzyszenia i fundacje, jak Mam Marzenie, GirlPower, Greenepace, DKMS czy W Związku z Rakiem.

Motywem przewodnim festiwalu są wszechobecne słoneczniki. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Więcej informacji:
strona internetowa: www.cloud9festival.pl/
facebook: www.facebook.com/cloud9fest/
wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/261036741076573/
instagram: www.instagram.com/cloud9festival/