Coma na Jarocin Festiwal 2014

Grupa Coma zagra w ramach Jarocin Festiwal 2014 specjalny koncert z okazji 10 rocznicy wydania debiutanckiego albumu „Pierwsze Wyjście Z Mroku”m który zagrają w całości.

To właśnie z tego krążka Comy pochodzą utwory takie jak „Spadam”, „Leszek Żukowski”, „Czas Globalnej Niepogody” czy „100 tysięcy jednakowych miast”, które weszły już do kanonu klasyków polskiego rocka. W recenzji magazynu Teraz Rock można było przeczytać: „Pierwsze wyjście z mroku… I to jakie! Coma potrafi uderzyć potężnie, zabrzmieć metalowo i… momentalnie przejść do lirycznych klimatów. (…) Gdzieś tam nad zespołem unosi się duch Alice In Chains, trudno oprzeć się wrażeniu, że tu i ówdzie odzywają się echa Rage Against The Machine, a całość po prostu brzmi… jak Coma!”. W 2005 roku album otrzymał Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock. Wydanie tej płyty było początkiem krajowej i międzynarodowej kariery zespołu, który obecnie wyprzedaje koncerty w największych salach koncertowych Polski.

Przypominamy, że w tym roku na Jarocin Festiwalu wystąpią również: Anathema, Matisyahu, Kult, Dezerter, You Me At Six, Enej, The Real McKenzies, Czesław Śpiewa, Projekt Punk, Jamal, Maleo Reggae Rockers, Only Crime, The Analogs, Sorry Boys, Shamboo + Muniek, Cela Nr 3, Kabanos, Lola Lynch, BixBit i Thrudy!

Karnety i bilety jednodniowe na Jarocin Festiwal dostępne są już we wszystkich punktach sprzedaży. Zapraszamy na strony www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.patefon.pl oraz do sklepów sieci Empik, Media Markt i Saturn. Wejściówki dostępne są również w Centrum Informacji Miejskiej, Rock Long Lucku, Carton Shopie i Gazeta Cafe (Poznań) oraz w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie: www.jarocinfestiwal.pl.