Dream Theater na Metal Hammer Festival 2015 Prog Edition

Amerykanie z Dream Theater będą gwiazdą Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition. Impreza odbędzie się 27 czerwca w katowickim Spodku.

Dream Theater nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom rocka w Polsce. Mając na swoim koncie ponad dziesięć milionów sprzedanych egzemplarzy albumów i DVD, Dream Theater od dawna należy do ścisłego grona gigantów prog/hard rocka. Wpływowy magazyn Rolling Stone zaliczył ich do dziesiątki najlepszych prog-rockowych zespołów wszech czasów! Albumy takie jak uhonorowany złotą płytą „Images & Words” (z przebojowym singlem „Pull Me Under”) przyniosły mu na całym świecie zachwyty nad mistrzowskim połączeniem melodyjności, mocy i wirtuozerskich popisów. Nowy, jeszcze niezatytułowany album Dream Theater zapowiadany jest na jesień 2015! Występ w katowickim Spodku zbiega się z 30. rocznicą istnienia zespołu i na pewno muzycy uczczą to wydarzenie specjalnym setem!

Nazwy kolejnych, wyśmienitych zespołów zdradzimy już wkrótce. Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition odbędzie w sobotę, 27 czerwca w katowickim Spodku! Początek imprezy planowany jest na godz. 16.00!

Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition
DREAM THEATER
+
kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Sobota, 27 czerwca – Spodek – Katowice
Start godz.16.00

Bilety w sprzedaży od 4 lutego!

Szczegółowe informacje na temat Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition na stronie www.metalmind.pl/metalhammer-festival/