Eleven Bike Fest 2014 z gwiazdami polskiej muzyki

Impreza pod nazwą Eleven Bike Fest 2014 będzie miała miejsce w dniach 16-18.05.2014 w ośrodku wypoczynkowym Złoty Potok Resort (4 km od miejscowości Gryfów Śląski), w województwie dolnośląskim. W programie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd polskiej sceny rockowej:

BUDKA SUFLERA, WILKI, BIG CYC i KOBRANOCKA.

Ponadto zagrają The Last Ride, ZZ Top-SS Top cover, FreeBirds, Jem Dżem, AntyRadio CoverBand, Manson Band i 4 Szmery.

Budka Suflera obchodzi w tym roku 40-lecie i kończy swoją działalność artystyczną. Zagrają swój ostatni koncert dla motocyklistów z oficjalnym pożegnaniem.

Poza tym organizatorzy gwarantują mnóstwo konkursów i nagród dla uczestników zlotu, wycieczki dla chętnych po bardzo urokliwej okolicy z wieloma interesującymi miejscami, parada motocyklowa do Lubomierza (znanego z kultowych polskich filmów o Kargulu i Pawlaku), zwiedzanie zabytkowego browaru Lwówek Śląski i cała masa niespodzianek.

Imprezę ze sceny poprowadzi ANIA JACKOWSKA znana podróżniczka motocyklowa, autorka książek KOBIETA NA MOTOCYKLU.

Konkursy siłowe poprowadzą znani polscy siłacze z POLISH STRONG MAN GROUP m.in. Ireneusz Kuraś vel „Grizzly” i Tyberiusz Kowalczyk vel „Tyberian”.

Gościem naszej imprezy będzie również ROBERT BURNEIKA vel HARDCOROWY KOKSU.

W godzinach nocnych w piątek 16 maja i w sobotę 17 maja odbędzie się NIGHT DANCE PARTY na plaży, które poprowadzą najbardziej znani DJ’e w Polsce m.in. DJ MAFIA MIKE, duet WET FINGERS i DJ ADAMUS.

Więcej informacji na stronie www.11bikefest.pl