Festiwal w Jarocinie od 20 do 22 lipca

Agencja Go Ahead informuje, że tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach od 20 do 22 lipca! W najbliższy poniedziałek 27 lutego po godzinie 20:00 w Esce Rock poznamy informacje o pierwszych artystach, którzy wystąpią w lipcu w Jarocinie!

Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na to wydarzenie. W kwietniu wystartuje zaś konkurs młodych zespołów Red Bull Tourbus Rytmy Młodych, którego zwieńczeniem będą występy młodych kapel 19 lipca na deskach Jarocińskiego Ośrodka Kultury oraz 20 i 21 lipca na Tourbusie na terenie Festiwalu. Laureaci konkursu ostatniego dnia wystąpią na dużej scenie Festiwalu.

Rok temu Jarocin Festiwal okazał się prawdziwym sukcesem frekwencyjnym oraz artystycznym! Doskonałe koncerty zagrały takie zagraniczne zespoły jak Bad Religion, Apocalyptica, Anti-Flag czy The Blackout. Świetnie wypadli także artyści polscy: Happysad, Acid Drinkers, Strachy Na Lachy czy Dżem! Karnety na festiwal wyprzedały się w całości, warto więc w tym roku wcześniej pomyśleć o ich zakupie!

Partnerem tegorocznego Festiwalu jest Jarociński Ośrodek Kultury.

Serdecznie zapraszamy na Jarocin Festiwal 2012!