Five Finger Death Punch przed Judas Priest w Łodzi

Grupa Five Finger Death Punch zagra przed Judas Priest 27 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Będzie to ich druga w karierze wizyta w Polsce.

FIVE FINGER DEATH PUNCH – IVAN Moody (wokal), ZOLTAN BATHORY (gitara), JEREMY SPENCER (perkusja), JASON HOOK (gitara) i Chris KAEL (bass) gościem specjalnym podczas koncertu Judas Priest w Łodzi. Od chwili powstania w 2006, FIVE FINGER DEATH PUNCH przekształcił się w prawdziwą Rockową Maszynę. Zespół wyprodukował trzy złote albumy w USA – The Way of the Fist (2007) , War Is The Answer ( 2009 ) i American Capitalist ( 2011) – sprzedane w ponad 4,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Ich utwory pojawiły m.in, w grach Splatterhouse i Madden 13 , jak również w serialach NBC, Criminal Minds i Revolution. Gościli na licznych okładkach magazynów rockowych na całym świecie w tym Metal Hammer edycja kolekcjonerska.

JUDAS PRIEST mistrzowie heavy metalu, którym udało się osiągnąć wielki sukces podczas swojej prawie 40 letniej kariery. Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy „Nostradamus”, prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze.

Założony we wczesnych latach 70-tych w Birmingham w Wilekiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze muzyki i bezsprzecznie należy do prawdziwych mistrzów heavy metalu.

JUDAS PRIEST + gość specjalny FIVE FINGER DEATH PUNCH!
27 CZERWCA 2015 – Atlas Arena, LÓDŹ
Bilety dostępne na www.LiveNation.pl

Ceny biletów:
TRYBUNY 155.00 – 199.00
GCEE* 349.00
GOLDEN CIRCLE 249.00
PŁYTA 199.00
Oferta VIP dostępna tutaj

*golden circle early entrance:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej.