Gojira na Impact Festival 2015

Francuska grupa Gojira dołączyła do składu Impact Festival 2015. Impreza odbędzie się 9 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Wcześniej ogłoszono, że zagrają Slipknot, Godsmack i Hollywood Undead.

Gojira to francuski zespół grający muzykę z pogranicza death, thrash i groove metalu, bardzo dobrze znany polskiej publiczności. Charakterystyczną cechą ich muzyki są elementy budujące atmosferę oraz utwory instrumentalne. W swej twórczości grupa porusza takie zagadnienia jak życie, śmierć, spirytualizm czy ekologia. Zespół dzięki swojej charyzmie doceniany jest przez krytyków na całym świecie i zapraszany na wspólne trasy koncertowe przez największych gigantów swojego gatunku: Metallica, Lamb of God oraz wielu innych.

Gojira zagra tuż przed headlinerem dużej sceny, czyli zespołem Slipknot.

Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku. Podczas minionych 3 edycji gościliśmy gwiazdy z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth i wiele więcej.

Na zaproszenie Miasta III edycja festiwalu po raz pierwszy odbyła się w Łodzi w czerwcu 2014 roku. Impact Festival zawitał do Atlas Areny i przywiózł ze sobą prawdziwe legendy rocka – Black Sabbath i Aerosmith.

Dzięki wsparciu miasta Łódź Impact Festival wraca do Łodzi 9 czerwca 2015 roku i będzie nie lada wydarzeniem! Miasto Łódź to ważny punkt na koncertowej mapie Polski oraz doskonałe miejsce na spędzenie weekendu. Sprzyja temu świetne usytuowanie miasta oraz nowoczesna baza hotelowa o wysokim standardzie. W samym sercu Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej znajduje się wiele pubów, klubów i restauracji, a poprzemysłowa architektura Łodzi, m.in. OFF Piotrkowska czy Wi-Ma, to inspirujące miejsca wypełnione przez artystów i oferujące gościom liczne atrakcje.

IMPACT FESTIVAL IV EDYCJA
1 dzień, 2 sceny!
9 czerwca 2015, ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

SLIPKNOT
GODSMACK
GOJIRA
HOLLYWOOD UNDEAD

Bilety w cenach 179 – 359 pln w sprzedaży na www.LiveNation.pl.
Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl
Merchandise na www.MusicMerch.pl