Kensington i Hey na Life Festival Oświęcim 2015

Kensington i Hey zagrają w ramach Life Festival Oświęcim 2015 w dniu 19 czerwca na stadionie MOSiR. Impreza odbędzie się w dniach 17-20 czerwca.

Kensington to indie rockowy kwartet z Utrechtu w Holandii. W swoim rodzinnym kraju zespół wyprzedaje wielotysięczne koncerty, a niemal każdy ich singiel jest prawdziwym hitem. Występowali już na festiwalach takich jak EXIT w Serbii, Sziget w Węgrzech czy Stonerock w Niemczech. W czerwcu do tego grona dołączy Life Festival Oświęcim. W oczekiwaniu na koncert polecamy ostatni album Kensington – „Rivals”, który ukazał się w ubiegłym roku nakładem Universal Music.

Zespół Hey dominuje na polskiej scenie muzycznej niemal nieprzerwanie od 1992 r. Znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej zjednały grupie publiczność, która pozostaje jej wierna do dziś. Hey nie spoczywa jednak na laurach i zamiast odcinania kuponów, stawia na ciągłe poszukiwania i rozwój. Efektem są kolejne albumy, które zachwycają dziennikarzy i fanów, a grupa staje się wzorem do naśladowania dla młodych zespołów. Ostatni krążek zatytułowany „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan” był jednym z najważniejszych polskich wydawnictw 2012 r. Hey nie tylko nagrywa świetne płyty, ale jest też jednym z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Publiczność LFO będzie się mogła o tym przekonać w piątek, 19 czerwca.

Bilety na LFO2015 już są w sprzedaży, w promocyjnych cenach. Tegoroczną nowością są specjalne pakiety rodzinne. Szczegółowe informacje w zakładce „Kup bilet”.