Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

Grupa Metronomy zagra podczas Orange Warsaw Festival 2015. W składzie imprezy znaleźli się także Big Sean, Maria Peszek, Molesta Ewenement i Bokka.

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców.

Metronomy to trzyosobowy zespół z Devon w Wielkiej Brytanii, którego główną siłą napędową jest wokalista, Joseph Mount. Ich ostatni album, Love Letters, już w tytule nawiązuje do doznań i sposobów ich komunikowania, do tych rzeczy które zawsze są obecne.

Wielokrotnie nagradzany artysta wydawnictwa G.O.O.D. Music/Def Jam Recordings, Big Sean, wyrusza w letnią europejską trasę koncertową, podczas której wystąpi na scenie Orange Warsaw Festival. Artysta przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album, Dark Sky Paradise (wydany 24 lutego 2015), który w pierwszych tygodniach po wydaniu osiągnął oszałamiającą liczbę 160 000 sprzedanych egzemplarzy znajdując się tym samym na szczytach list.