Mumford and Sons gwiazdą Open’er Festival 2015

Grupa Mumford and Sons będzie jedną z gwiazd Opene’er Festival 2015. Zespół zgra koncert 3 lipca na Main Stage. Do składu imprezy dołączyli także Fisz Emade Tworzywo i Curly Heads.

Fisz Emade Tworzywo
„Mamut” to kolejne muzyczne oblicze braterskiego duetu jakie przychodzi nam obserwować w ciągu ostatnich lat. I kolejne, które zaskakuje jakością, zaangażowaniem i pomysłowością. To nadal hip hop, ale rozbudowany o różnogatunkowe fascynacje Piotrka i Bartosza Waglewskich. Doskonałym dowodem niech będzie taneczny „Pył” czy zaaranżowane wyłącznie na perkusję i pianino „Ślady”, brzmiące jak jazzowy standard i od kilku tygodni utrzymujące się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Curly Heads
Dawid Podsiadło wraca na Open’era, tym razem ze swoją macierzystą formacją Curly Heads! Zespół przetrwał w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida i dzięki temu mógł bez wzajemnych animozji wrócić do wspólnego grania, które zaowocowało wydanym jesienią albumem „Ruby Dress Skinny Dog”. Płyta błyskawicznie pokryła się złotem, a Curly Heads awansowali do rockowej pierwszej ligi, dzięki swojej energii i naturalnej charyzmie.