Myslovitz zagra na Seven Festival

Znamy kolejny zespół, który wystąpi w trakcie tegorocznego Seven Festiwal (12-15 lipca)! Będzie to grupa Myslovitz!

Powstały w Mysłowicach w 1994 roku zespół bardzo szybko zaczął odgrywać znaczącą rolę na polskiej scenie rockowej. Przełomowym momentem w jego karierze okazał się rok 1999, kiedy to światło dzienne ujrzał czwarty album grupy – „Miłość w czasach popkultury”. Materiał bardzo szybko zyskał status platynowej płyty, a singel „Długość dźwięku samotności” okrzyknięto mianem największego hitu zespołu. Podobnym sukcesem został zwieńczony kolejny album, zatytułowany „Korova Milky Bar”, a single „Acidland” i „Sprzedawcy marzeń” znalazły się na listach przebojów.

31 maja 2011 roku ukazała się najnowsza płyta zespołu „Nieważne jak wysoko jesteśmy…” promowana singlem „Ukryte”.

Dużym zaskoczeniem dla fanów Myslovitz była decyzja Artura Rojka o zakończeniu współpracy z zespołem. Jego miejsce w grupie zajął Michał Kowalonek, znany przede wszystkim z występów w poznańskim zespole Snowman. Sam Kowalonek tak skomentował swoją decyzję: „Mam przyjemność grać teraz w dwóch najlepszych w Polsce zespołach rockowych.” Pierwsze efekty współpracy muzyków z Mysłowic z Poznaniakiem znaleźć można na oficjalnym kanale YouTube, który serdecznie polecamy.

Karnety na Festiwal kosztują 90 zł do 30 czerwca oraz 100 zł od 1 lipca, natomiast bilety jednodniowe kosztują 50 zł do 30 czerwca oraz 60 zł od 1 lipca.