Pierwsi artyści Soundrive Fest 2015

Glass Animals, All We Are, East India Youth i Gengahr są pierwszymi ogłoszonymi artystami Soundrive Fest 2015.

W niedzielę 15 lutego w sieci pojawiły się rebusy, w których zaszyfrowane były nazwy pierwszych artystów 4. edycji gdańskiego Soundrive Fest. Dziś na antenie Radia Gdańsk organizatorzy potwierdzili nazwiska.

W audycji Muzyczna Strefa na antenie Radia Gdańsk organizatorzy Soundrive Fest potwierdzili dziś medialne doniesienia dotyczące pierwszych artystów. Podczas 4. już edycji jednego z najbardziej obiecujących alternatywnych festiwali, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2015 w gdańskim B90, zagrają cztery zespoły z wysp brytyjskich: indie rockowa formacja Glass Animals, tegoroczni debiutanci All We Are i East India Youth oraz psychodeliczno-popowa grupa Gengahr.

W niedzielę 15 lutego pod postacią rebusów nazwy bandów pojawiły się na portalu www.soundrive.pl wzbudzając niemałe zainteresowanie mediów, które rozszyfrowując zagadkę natychmiast ogłosiły nazwy kapel. Internauci, którzy jako pierwsi odgadli nazwy, zostali nagrodzeni wejściówkami. Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec niespodzianek.

Kolejne ogłoszenia już w marcu!

Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących festiwali prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Podczas wydarzenia występują głównie młode, obiecujące zespoły z całego świata, a każda edycja zwieńczona jest występem gwiazdy sceny alternatywnej.