Raggafaya na Rocket Gdynia Festiwal 2014

Niestety, ze względów osobistych Bednarek nie zagra w ramach Rocket Gdynia Festiwal 2014 w dniu 1 marca. Zamiast neigo zobaczymy zespół Raggafaya.

Raggafaya ma za sobą występy u boku takich wykonawców jak: Kult, StarGuardMuffin, Maleo Reggae Rockers, Paprika Korps, O.S.T.R., Farben Lehre, Big Cyc, Hurt, Leniwiec czy Tabu. W marcu 2010, nakładem Lou & Rocked Boys pojawiło się pierwsze profesjonalne wydawnictwo, zatytułowane „Karambol”. Wiosną 2011 Raggafaya uczestniczyła w dużej części ogólnopolskiej trasy Kamila Bednarka i zespołu StarGuardMuffin. W tym samym roku muzycy wygrali pierwszą nagrodę na prestiżowym Festiwalu „Reggae na Piaskach” w Ostrowie Wielkopolskim. Idąc za ciosem, artyści wzięli udział w eliminacjach do Przystanku Woodstock – Raggafaya okazała się bezapelacyjnym zwycięzcą całego konkursu. Jesienią 2011 koszalińscy muzycy uczestniczyli w programie „Must Be the Music”, gdzie dotarli do ścisłego finału. W kwietniu 2012 ukazał się ostatni jak dotąd album grupy czyli „Mixturrra”, a w lipcu 2013 zespół zagrał na głównej scenie Jarocin Festiwalu.

Skład Rocket Festiwalu w Poznaniu i Warszawie zostaje bez zmian – 22 lutego w Hali Arena i 29 marca w Arenie Ursynów wystąpią: Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Bednarek, Farben Lehre, Krzysztof Zalewski oraz zespoły Lola Lynch (Poznań) i Thrudy (Warszawa).

Skład Rocket Gdynia Festiwalu prezentuje się następująco: Coma, Luxtorpeda, Dawid Podsiadło, Farben Lehre, Raggafaya, Krzysztof Zalewski, BixBit.

Wejściówki na wszystkie trzy imprezy dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.