Raz Dwa Trzy, Happysad i HGR na Seven Festival 2014

Zespoły Raz Dwa Trzy, Happysad i Heroes Get Remembered zostały dodane do składu Seven Festival 2014, który odbędzie się w dniach 10-13 lipca w Węgorzewie.

Raz Dwa Trzy należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół istnieje od 22 lat, a od siedemnastu w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą. Koncert Raz Dwa Trzy będzie transmitowany na żywo w Trójce. Początek 13 lipca 2014 r. g. 20.07.

Happysad jest zespołem rockowym, założonym w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Muzyka Happysad to regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 750 koncertów w całym kraju.

Heroes Get Remembered to nowe, unikatowe brzmienie na polskiej scenie muzycznej. Zespół porusza się między klimatami amerykańskiego rocka i post-hardcore, czasem zahaczając o nieco lżejsze rejony. Jednocześnie, cały czas konsekwentnie kształtują swój własny styl, który cechuje niesamowita energia i melodyjność kompozycji.

Od początku swojej działalności zagrali już kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Paramore, Zebrahead, Escape The Fate, The Blackout, We Are The Ocean, Gogol Bordello, Die Toten Hosen, Bad Religion czy Billy Talent.