Ska-P i The Bill na Przystanku Woodstock 2014

Hiszpańska grupa Ska-P oraz The Bill z Polski dołączyli do listy zespołów, które zobaczymy podczas Przystanku Woodstock 2014 w Kostrzynie nad Odrą. Impreza odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia.

W prawie pięć lat po „Lágrimas y Gozos“ SKA-P powraca z nowym krążkiem zatytułowanym „99%”. Spektakularne brzmienie zawdzięcza on Tonemu Lopezowi, producentowi, który odpowiadał też za poprzednie płyty zespołu.

„99%” to krzyk o zatrzymanie przytłaczającego społeczeństwa ucisku. To wezwanie do walki przeciw wszystkim spekulantom, szabrownikom, prześladowcom i kłamcom. SKA-P nie chce pozostawać w milczeniu w obliczu finansowej brutalności i zwolnień ludzi, realiów, w których mniejszość kontroluje większość poprzez system gospodarczy zaprojektowany w taki sposób, by wykorzystywać ludzi. Artyści, nie przebierając w słowach, mówią całą prawdę o zastanej dyktaturze gospodarczej, twierdząc, że tylko walka i rewolucja są jedynym rozwiązaniem dla tracących nadzieję narodów.

„99%” zawiera 15 utworów, które nie pozostawiają wątpliwości. Solidna podstawa muzyczna połączona została z niezwykłą pracą gitar, które znalazły idealną równowagę między mocą rocka, agresją punka, relaksem reggae i rytmem ska. Wszystko to wzbogacają imponująca sekcja dęta i spektakularne wokale, składając się na wyjątkowe brzmienie SKA-P.

The Bill to jeden z najważniejszych elementów układanki polskiej historii muzyki punkowej! Na tegorocznym Przystanku Woodstock zagra specjalny koncert „The Best of”, co oznacza, że razem z nimi zaśpiewać będziecie mogli wszystkie hity, a mają ich sporo!