Skindred na Przystanku Woodstock 2014

Brytyjska grupa Skindred zagra podczas festiwalu Przystanek Woodstock 2014 w Kostrzyniu nad Odrą w dniach 31 lipca – 2 sierpnia. Będzie to ich druga wizyta na tej imprezie, dali już koncert trzy lata temu, na Przystanku Woodstock 2011.

Wkrótce po tym niezapomnianym koncercie zespół otrzymał dwie ważne nagrody branży muzycznej: metalowy magazyn Kerrang nagrodził chłopaków w kategorii „Najbardziej oddany muzycznie zespół”, a od magazynu Metal Hammer otrzymali tytuł najlepszej kapeli grającej na żywo. Każdy, kto miał okazję widzieć na własne oczy ich występ na Woodstocku wie, że na obie nagrody niewątpliwie zasługują!

Po wydaniu na początku tego roku albumu Kill The Power zespół wyruszył w ogromną trasę klubową. Podczas europejskiej części trasy, gdy Skindred grał w Wielkiej Brytanii, udawało mu się wyprzedawać koncerty w salach po 1000-1500 osób: Manchester Academy, Bristol O2 czy Glasgow O2. Dziś Skindred ma mocno ugruntowaną pozycję zarówno na europejskich festiwalach, jak i na koncertach klubowych.