The Treatment na Impact Festival 2014

The Treatment z Wielkiej Brytanii zagra 12 czerwca podczas Impact Festival 2014. Przypominamy, że impreza odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2014 w Atlas Arenie w Łodzi.

The Treatment – brytyjski zespół rockowy powstały w Cambridge. O swojej muzyce mówią że to połączenie wczesnego Def Leppard , Thin Lizzy, Ufo, Guns n’ Roses i Aerosmith.

W czasach, gdy tak wiele muzyki rockowej definiuje się według określonego gatunku lub podgatunku The Treatment to orzeźwiające klasyczne dźwięki filtrowane przez młode serca i umysły członków zespołu. Entuzjazm i energia ich grania porusza zarówno na scenie jak i poza nią.

Już wiemy, że 11.6.14 na scenie głównej wystąpi BLACK SABBATH natomiast 12.6.14 AEROSMITH, Alter Bridge oraz The Treatment. Kolejne zespoły zostaną ogłoszone wkrótce.

BLACK SABBATH – sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album „13”.

AEROSMITH – Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu 12-tego czerwca powracają w wilekim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu – mieszanki rocka i bluesa.

ALTER BRIDGE – Założony w 2003 przez gitarzystę formacji Creed, Marca Tremontiego oraz byłego perkusistę tego zespół Scotta Philipsa a także byłego basistę Creed, Briana Marshalla oraz Mylesa Kennedy, byłego wokalista i gitarzysta formacji The Mayfield Four pochądzący z Orlando hard rockowy zespół ma wielkie uznanie dla początków muzyki rockowej, a jego materiał odwołuje do tradycji lat 70-tych.

LINE UP
I dzień: BLACK SABBATH; więcej zespołów wkrótce
II dzień: AEROSMITH; ALTER BRIDGE; THE TREATMENT – więcej zespołów wkrótce
11-12 czerwca 2014 Atlas Arena w Łodzi.
Bilety w cenach:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln