Tito & Tarantula, N.O.H.A. na Soundrive Festival

Mieliście okazję doświadczyć namacalnie wejścia w świat muzyki alternatywnej, granej na żywo w plenerze oraz sportów extremalnych w jednym? I edycja Soundrive Festival 2012 Wam to zapewni!

Na Festiwalu wystąpią zespoły reprezentujące różnorodne style i gatunki muzyczne, zaliczane do tzw. nurtu alternatywnego oraz jego pogranicza – popularnych i mających rzeszę swoich zwolenników wśród wielu pokoleń.

Wydarzenie obejmie 2 sceny zróżnicowane pod względem muzycznym, strefy gastronomiczne oraz inne atrakcje. Kolibki Adventure Park to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, prezentujące w swojej ofercie szerokie spektrum sportów ekstremalnych stworzonych przez pasjonatów. Podczas festiwalu wystąpi 12 zespołów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Założeniem Soundrive Festival jest realizowanie głównego celu Portalu Soundrive.pl jakim jest promowanie muzyki niezależnej! Przestrzeń festiwalową udostępni Organizatorom Park Sportów Ekstremalnych Kolibki Adventure Park – Największy park przygody w Polsce!

EXTREMALNIE
Oprócz strony muzycznej część terenu festiwalowego zamieni się w poligon atrakcji mniej lub bardziej ekstremalnych atrakcji dla fanów wyczynów ekstremalnych , m.in.: przejazd na linie nad publicznością, quady, ścianka, pokazy rowerowych ewolucji, MotoCross, Offroad. Dostępne będą w określonej ilości w pakietach dla ekstremalnych zapaleńców.

Odbędzie się Mad Race, czyli szalony wyścig przy udziale zawodników/ festiwalowiczów po pełnym niespodzianek błotnym torze przeszkód!

Na terenie Parku znajduje się tor przeszkód, na którym podczas trwania Festiwalu odbędą się Zawody dla bmx-ów przy dźwiękach granej na żywo muzyki sceny hardcore’ owej. Na specjalnie przygotowanym szlaku będziemy mogli stać się świadkami najbardziej widowiskowych i skomplikowanych tricków rowerowych. Publiczności zapewnione zostaną niezapomniane przeżycia i duża dawka adrenaliny!

MNIEJ EKSTREMALNIE
Na terenie Kolibki Adventure Park egzystować będzie tętniąca życiem Strefa Gastronomiczna połączona z Miasteczkiem Shoppingowym / BAZAR ZONE, w ramach którego będzie można nabyć wiele ciekawych i oryginalnych przedmiotów, gadżetów – nie tylko festiwalowych. Ponadto odbędzie się mini kiermasz płyt – tzw. Targowisko Płyt.

Wydarzenie będzie miało charakter festiwalu jednodniowego. Dwie sceny / dwa światy!

Hardcore Stage, a na niej obowiązywać będzie tylko i wyłącznie mocne brzmienie muzyki hardcore’ owej. Przy jej akompaniamencie odbywać się będą zawody i pokazy ekstremalne.

Main Stage
Scena Główna Soundrive Festival 2012. Muzyka grana na żywo przez cały dzień. Wystąpią 3 kapele konkursowe wyłonione drogą głosowania przez Internautów portalu Soundrive.pl / Sprawdź na www.soundrive.pl.

Podczas I edycji Soundrive Festival 2012 na Scenie Głównej gościć będziemy:

GABLÉhttp://festival.soundrive.pl/artysci/gable/

HELLOW DOGhttp://festival.soundrive.pl/artysci/hellow-dog/

BUBBLE CHAMBERhttp://festival.soundrive.pl/artysci/bubble-chamber/

DERIGLASOFFhttp://festival.soundrive.pl/artysci/deriglasoff/

LACHOWICZ & The Pigs /http://festival.soundrive.pl/artysci/lachowicz-and-the-pigs/

N.O.H.Ahttp://festival.soundrive.pl/artysci/n-o-h-a/

ORAZ długooczekiwana gwiazda – formacja TITO & TARANTULA !http://festival.soundrive.pl/artysci/tito-the-tarantula/

Od Północy Scenę Główną opanują dj- e !

Oficjalna strona festiwalowa:
http://festival.soundrive.pl/