KALENDARZ

18.10.2019 Machine Head (B90, Gdańsk)
19.10.2019 Machine Head (Progresja, Warszawa)
19.10.2019 Lucky Chops (Proxima, Warszawa)
19.10.2019 Lucky Chops (Tama, Poznań)
20.10.2019 James Morrison (Stodoła, Warszawa)
21.10.2019 De Staat (Hybrydy, Warszawa)
21.10.2019 The Rasmus (B17, Wrocław)
22.10.2019 The Rasmus (Stodoła, Warszawa)
22.10.2019 Scarlxrd (Proxima, Warszawa)
23.10.2019 Scarlxrd (Kwadrat, Kraków)
27.10.2019 Tessa Violet (Hybrydy, Warszawa)
28.10.2019 Boston Manor (Hydrozagadka, Warszawa)
28.10.2019 Tom Walker (Stodoła, Warszawa)
28.10.2019 Baroness (Kwadrat, Kraków)
29.10.2019 Volbeat, Baroness, Danko Jones (Torwar, Warszawa)
31.10.2019 Matt Simons (Stodoła, Warszawa)

02.11.2019 Sting (Tauron Arena, Kraków)
03.11.2019 Destroyer 666, Dead Congregation, NocAturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis (Kwadrat, Kraków)
04.11.2019 Killswitch Engage, Revocation, Tenside (Stodoła, Warszawa)
06.11.2019 Tommy Emmanuel (Stodoła, Warszawa)
06.11.2019 Postmodern Jukebox (Palladium, Warszawa)
07.11.2019 Postmodern Jukebox (A2, Wrocław)
07.11.2019 Low Roar (Próżność, Poznań)
08.11.2019 Low Roar (Bardzo Bardzo, Warszawa)
09.11.2019 Low Roar (Alchemia, Kraków)
09.11.2019 Destroyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis (U Bazyla, Poznań)
09.11.2019 Swallow the Sun, October Tide, Oceanwake (Zaścianek, Kraków)
10.11.2019 Destroyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis (Proxima, Warszawa)
11.11.2019 Dermot Kennedy (Stodoła, Warszawa)
12.11.2019 Skillet (A2, Wrocław)
12.11.2019 Charli XCX (Stodoła, Warszawa)
13.11.2019 Skillet (Stodoła, Warszawa)
16.11.2019 Jeremy Loops (Stodoła, Warszawa)
17.11.2019 Dakh Daughters (Niebo, Warszawa)
18.11.2019 Welshly Arms (Proxima, Warszawa)
19.11.2019 Wardruna (Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk)
20.11.2019 Skillet (Studio, Kraków)
20.11.2019 Max & Iggor Cavalera – Return Beneath Arise (Progresja, Warszawa)
20.11.2019 White Lies (Stodoła, Warszawa)
20.11.2019 Lamb (A2, Wrocław)
21.11.2019 Lamb (Stodoła, Warszawa)
21.11.2019 Wardruna (Palladium, Warszawa)
22.11.2019 Powerwolf, Gloryhammer (B90, Gdańsk)
22.11.2019 Injury Reserve (Hydrozagadka, Warszawa)
23.11.2019 Annihilator (Kwadrat, Kraków)
23.11.2019 Alter Bridge oraz Shinedown, The Raven Age (Hala Bemowo, Warszawa)
23.11.2019 Frans (Stodoła, Warszawa)
24.11.2019 Annihilator (Proxima, Warszawa)
24.11.2019 Roo Panes (Niebo, Warszawa)
24.11.2019 Moonspell, Rotting Christ (Kwadrat, Kraków)
24.11.2019 Powerwolf, Gloryhammer (A2, Wrocław)Kr
25.11.2019 Powerwolf, Gloryhammer (Studio, Kraków)
25.11.2019 Moonspell, Rotting Christ (Progresja, Warszawa)
25.11.2019 Bokassa (Hybrydy, Warszawa)
26.11.2019 Moonspell, Rotting Christ (B90, Gdańsk)
28.11.2019 Immolation, Ragnarok, Monument of Misanthropy (RudeBoy, Bielsko Biała)
29.11.2019 Devin Townsend (A2, Wrocław)
30.11.2019 Ghost, All Them Witches, Tribulation (Spodek, Katowice)

01.12.2019 Immolation, Ragnarok, Monument of Misanthropy (U Bazyla, Poznań)
01.12.2019 Royal Republic (Kwadrat, Kraków)
02.12.2019 Royal Republic (Stodoła, Warszawa)
03.12.2019 Deep Purple (Tauron Arena, Kraków)
04.12.2019 Against The Current (Proxima, Warszawa)
10.12.2019 Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain (Kwadrat, Kraków)
11.12.2019 Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain (Progresja, Warszawa)
19.12.2019 J.I.D (Proxima, Warszawa)
22.01.2020 Devendra Banhart (Hydrozagadka, Warszawa)
24.01.2020 Michael Malarkey (Proxima, Warszawa)
24.01.2020 Sabaton, Apocalyptica, Amaranthe (COS Torwar, Warszawa)
24.01.2020 The HU (Pralnia, Wrocław)
25.01.2020 The HU (Palladium, Warszawa)
29.01.2020 Equilibrium, Lord Of The Lost, Nailed To Obscurity (Kwadrat, Kraków)
30.01.2020 James Arthur (Stodoła, Warszawa)
31.01.2020 Melanie Martinez (Stodoła, Warszawa)

03.02.2020 Uriah Heep (Tama, Poznań)
03.02.2020 OMD (Studio, Kraków)
04.02.2020 OMD (Progresja, Warszawa)
05.02.2020 Editors (Torwar, Warszawa)
06.02.2020 Slipknot, Behemoth (Atlas Arena, Łódź)
09.02.2020 Abbath, Vltimas, 1349 (Progresja, Warszawa)
12.02.2020 Five Finger Death Punch, Megadeth, Bad Wolves (Torwar, Warszawa)
16.02.2020 Dream Theater (Hala Orbita, Wrocław)
18.02.2020 Hammerfall, Battle Beast, Serious Black (Progresja, Warszawa)
19.02.2020 Hammerfall, Battle Beast, Serious Black (Studio, Kraków)
19.02.2020 Testament, Exodus, Death Angel (Hala Orbita, Wrocław)
20.20.2020 Algiers (Hybrydy, Warszawa)
20.02.2020 Alcest, Birds In Row, Kaelan Mikla (Proxima, Warszawa)
21.02.2020 Alcest, Birds In Row, Kaelan Mikla (Kwadrat, Kraków)
20.02.2020 Leprous (Kwadrat, Kraków)
21.02.2020 Leprous (Progresja, Warszawa)
22.02.2020 Leprous (B90, Gdańsk)
24.02.2020 Starset (Proxima, Warszawa)
24.02.2020 Rhapsody Of Fire (Progresja, Warszawa)
25.02.2020 The Australian Pink Floyd Show (Tauron Arena, Kraków)
27.02.2020 Balthazar (Palladium, Warszawa)
29.02.2020 Jade Bird (Hydrozagadka, Warszawa)

02.03.2020 Milky Chance (Stodoła, Warszawa)
04.03.2020 I Prevail (Proxima, Warszawa)
05.03.2020 Icon For Hire (Hydrozagadka, Warszawa)
06.03.2020 SWMRS (Proxima, Warszawa)
08.03.2020 Kvelertak (Kwadrat, Kraków)

02.04.2020 Lamb Of God, Kreator, Power Trip (Tauron Arena, Kraków)
16.04.2020 Van Der Graaf Generator (Studio, Kraków)
17.04.2020 Van Der Graaf Generator (Palladium, Warszawa)
17.04.2020 William DuVall (Alice in Chains) (Stodoła, Warszawa)
30.04.2020 Swans (Progresja, Warszawa)

10-11.06.2020 Mystic Festival 2020: Judas Priest (Muzeum Lotnictwa, Kraków)
10-11.06.2020 Mystic Festival 2020: Mercyful Fate, Mgła (Muzeum Lotnictwa, Kraków)
10-11.06.2020 Mystic Festival 2020: Nightwish, Accept, Heilung, Vader, Obituary, Beast in Black, Infected Rain (Muzeum Lotnictwa, Kraków)
30.06.2020 System of a Down (Tauron Arena, Kraków)

01.07.2020 Open’er Festival 2020: Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes (Gdynia)
03.07.2020 Open’er Festival 2020: Taylor Swift (Gdynia)
17.07.2020 Rammstein (PGE Narodowy, Warszawa)

29.08.2020 Metalmania Open Air 2020: Mayhem, Carcass, At The Gates (Progresja, Warszawa)
29.08.2020 Metalmania Open Air 2020: Razor, Truchło Strzygi (Progresja, Warszawa)

25.11.2020 Simply Red (Torwar, Warszawa)