Anneke van Giersbergen i Ajren Lucassen na dwóch koncertach

Anneke van Giersbergen i Arjenem Lucassenem zagrają 27 lutego 2015 w klubie Hybrydy w Warszawie i 28 lutego w klubie Pod Minogą w Poznaniu. The Gentle Storm (tak brzmi nazwa muzycznego projektu Anneki i Ajrena) zaprezentuje materiał z najnowszego wydawnictwa „The Diary”.

– Jestem bardzo podekscytowana, że Arjen zgodził się na naszą wspólną akustyczną trasę. W trakcie europejskich koncertów będziecie mogli usłyszeć m.in. znane kawałki z repertuaru Ayreon oraz przedpremierowe utwory z naszej nadchodzącej płyty. – tłumaczy Anneke

The Gentle Storm Acoustic Tour 2015
Anneke van Giersbergen
With special guest Arjen Lucassen

27.02.2015
Klub Hybrydy
Warszawa
Start: 20:00
Bilety: 59zł (tylko pwevents.pl) / 69zł (przedsprzedaż) / 79zł (w dniu koncertu)
Bilety dostępne: Ebilet, Eventim, Ticketpro, Ticketclub(Stodoła), klub Proxima oraz w sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.
Bilety kolekcjonerskie: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,218.html

28.02.2015
Klub Pod Minogą
Poznań
Start: 20:00
Bilety: 59zł (tylko pwevents.pl) / 69zł (przedsprzedaż) / 79zł (w dniu koncertu)
Bilety dostępne: Ebilet, Eventim, Bilety24.pl, Ticketpro, CIM, Rock Long Luck, Klub Pod Minogą oraz w sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.
Bilety kolekcjonerskie: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,204.html

Anneke van Giersbergen to holenderska wokalistka znana przede wszystkim z twórczości formacji The Gathering (1994-2007), jak i dokonań solowych pod szyldem Agua de Annique. Grająca na pianinie i gitarze, urzekająca głosem Anneke podczas swoich koncertów dystans z publicznością redukuje niemalże do zera.

Arjen Lucassen, czyli lider formacji Ayreon, która przyniosła mu międzynarodową popularność. Jego twórczość oscyluje w obrębie metalu progresywnego. Podniosła muzyka Lucassena w dużej mierze oparta jest na motywach science fiction i przyjmuje formę opery rockowej z najwyższej półki.