Anneke van Giersbergen i Daniel Cavanagh w Poznaniu

Anneke van Giersbergen i Daniel Cavanagh zagrają jedyny koncert w Polsce, który odbędzie się 11 stycznia 2015 w Klubie Pod Minogą w Poznaniu.

Koncert będzie składać się z trzech części – solowych występów artystów oraz występu w duecie – i obejmie repertuar The Gathering, Anathemy oraz Agua de Annique w aranżacjach na pianino i gitarę akustyczną.

Parallel World Tour 2015
Anneke van Giersbergen & Daniel Cavanagh
11.01. 2015, Klub Pod Minogą, Poznań
Start: 20:00

Bilety: 69 zł (tylko pwevents.pl), 79 zł (przedsprzedaż), 89 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów:
– strona PW Events: pwevents.pl
– Ticketpro: ticketpro.pl
– Eventim: eventim.pl/pwevents
– eBilet: pwevents.ebilet.pl/pwevents.php
– kolekcjonerskie: CIM, Rock Long Luck, Klub Pod Minogą
– sklepy Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju

Anneke van Giersbergen to holenderska wokalistka znana przede wszystkim z twórczości formacji The Gathering (1994-2007), jak i dokonań solowych pod szyldem Agua de Annique. Grająca na pianinie i gitarze, urzekająca głosem Anneke podczas swoich koncertów dystans z publicznością redukuje niemalże do zera.

Daniel Cavanagh to mózg brytyjskiej Anathemy, założonej w 1990 roku wspólnie z braćmi – Jamie i Vincentem. Najwyższej klasy kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista wyprowadził zespół z doom/death metalowych korzeni na szczyt alternatywnego, prog-rockowego grania.

Współpraca obojga artystów trwa z powodzeniem od kilku lat, a podczas koncertów duetu wysłuchać możemy największych hitów ich macierzystych zespołów w lirycznej, kameralnej atmosferze.