Bryan Ferry w Krakowie

Bryan Ferry wystąpi 28 maja 2017 r. w ICE Kraków. Tego wieczoru zobaczymy także na scenie Judith Owen, która znana jest z zamiłowana do różnorodności muzycznej i do fantastycznego łączenia stylów muzycznych w swój własny.

Jeden z najlepszych wykonawców w Wielkiej Brytanii powróci z urozmaiconą set listą, zawierającą największe przeboje zarówno z katalogu Roxy Music, jak i z solowej twórczości artysty – także z uznanego przez krytyków i publiczności ostatniego albumu ‘Avonmore’.

Koncerty, które artysta zagrał w tym roku, zebrały mnóstwo przychylnych recenzji, m.in. The Times: “Zarówno publiczność, jak i artysta byli w swoim żywiole” oraz Chicago Tribune: “Jak zwykle, Bryan Ferry był bez zarzutu.”

Przyszłoroczna europejska trasa koncertowa rozpocznie się w Niemczech i zawita także do Polski, Austrii i Danii:

Przedsprzedaż biletów rusza w środę 19 października o 10.00 na www.livenation.pl. Sprzedaż ogólna rusza w piątek 21 października o 10.00 na bryanferry.com/tour i www.livenation.pl.
Bilety od 199 pln.

17 października o 10.00 wystartuje także trwająca 48 godzin ekskluzywna przedsprzedaż dla fanów. Hasła umożliwiające wzięcie udziału w przedsprzedaży zostaną wysłane do fanów subskrybujących newsletter artysty.