Destroyer 666 na trzech koncertach

Deströyer 666 zawitają w listopadzie do Polski. Na trzech koncertach towarzyszyć im będą Dead Congregation, Nocturnal Graves i Inconcessus Lux Lucis.

3 XI Kraków, Klub Studencki Kwadrat
9 XI Poznań, Klub u Bazyla
10 XI Warszawa, Klub Proxima

bilety:
75 zł (przedsprzedaż)
85 zł (w dniu koncertu)
dostępne na lefthandsounds.org/bilety, sklep.knockoutprod.net (Kraków, Warszawa) oraz w sieci Eventim.

Deströyer 666 (black/thrash metal, Australia/UK)
Kiedy Deströyer 666 wchodzi na scenę, trzeba przygotować się na śmierć i zniszczenie. Swój modus operandi, Niszczyciel wybrał blisko trzy dekady temu, kiedy K.K. Warslut postanowił zrobić coś poza legendarnym Bestial Warlust, którego był członkiem. Będący początkowo projektem solowym D666 szybko przekształcił się w regularny zespół, który mimo częstych zmian składu i tułaczki po świecie dostarczył maniakom metalu tak znakomite płyty jak „Unchain the Wolves”, „Cold Steel… for an Iron Age” czy ozdobiony grafiką Zbyszka Bielaka „Wildfire”. Muzyka Niszczyciela ocieka oldschoolową metalową pasją, buntem, jednocześnie niosąc diabelską chwytliwość. Po zeszłorocznym koncercie na Metalmanii i EPce „Call of the Wild” , grupa powraca na sceny klubowe. Tego nie można przegapić.

Dead Congregation (death metal, Grecja)
Jeden z najintensywniejszych obecnie reprezentantów death metalu. Grecy z Dead Congregation nie mają sobie równych w łączeniu fascynacji gatunkową klasyką w stylu Morbid Angel, bezwzględnego sznytu oraz właściwej tylko nielicznym finezji. Udowadniali to już płytami takimi jak „Graves of the Archangels” czy „Promulgation of the Fall” oraz znakomitymi koncertami. Nie mamy powodów, by obawiać się, że tym razem będzie inaczej.

Nocturnal Graves (black/thrash/death metal, Australia)
Oldschoolowy duch plus elementy death, thrash i black metalu, podane z potężną mocą – to wszystko stanowi o mocy rażenia Nocturnal Graves. By się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć choćby po zeszłoroczny album „Titan”, wydany w Season of Mist. I przyjść na listopadowe koncerty.

Inconcessus Lux Lucis (black metal, Wielkia Brytania)
Anglicy otwarcie mówią, że ich pasją jest coś, co określają jako „saturnian black magic”. Grają szybko, równie szybko wypluwa bluźnierstwa Malphas, ale Inconcessus Lux Lucis nieobce są melodyjniejsze zagrywki, bliższe thrash metalowi oraz klimatyczne zwolnienia.