Devin Townsend Project z Periphery i Shining

Devin Townsend Project oraz Periphery i Shining zagrają 16 marca 2015 w klubie Stodoła w Warszawie.

Po ogłoszeniu wydania swojego nowego, długo oczekiwanego albumu Z² oraz po wyprzedanym koncercie w Royal Albert Hall Devin Townsend Project ogłasza obszerną, europejską trasę koncertową w tym koncert w Polsce. Europejskie koncerty supportować będą m.in. Periphery i Shining. O to co Devin sam mówi o trasie:

„Teraz, kiedy album Z2 jest gotowy, nadszedł czas, aby przygotować się na trasę! Będzie całe mnóstwo świetnych koncertów a z tego, że będziemy grać w Europie jestem bardzo dumny, dodatkowo europejskie koncerty wspierać będzie niesamowita Periphery i szalony Shining!

To będzie kawał dobrej muzyki. Myślę, że każdy zespół robi coś wyjątkowego i daje dużo z siebie, ale jednocześnie są naprawdę dobrze zdefiniowani. To będzie dla nas okazją aby wrócić do całego naszego katalogu muzycznego – albumy Z2, Sky Blue i Dark Matters (z nadchodzącego podwójnego albumu, Z2)

Jedną z największych rzeczy dla nas jest tworzenie takich właśnie niesamowitych wydarzeń. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycony aby dzielić scenę z tymi niesamowitymi zespołami, i mieć takie ogromne wsparcie od publiczności jakie mamy ostatnio. To szczerze mówiąc po prostu absolutna przyjemność, aby to robić, robić dla Was.

Z dumą zapraszam Was na koncert! Mam nadzieję, że gramy blisko Ciebie, wpadnij!
Devin =)’