Flume w Warszawie

Flume wystąpi 28 października 2019 r. na warszawskim Torwarze. W roli supportu zagra Bass Astral – współtwórca elektronicznego duetu Bass Astral x Igo.

Flume zyskał uznanie już jako nastolatek znakomitym, samozwańczym debiutem na scenie muzycznej w 2012. Z hitami Holdin On, On Top, Sleepless, jego album zyskał bardzo dobre recenzję, stając się liderem na muzycznych listach w Australii, ojczyźnie artysty. W ciągu następnych dwóch lat, Flume zyskał reputacje czołowego artysty na międzynarodowej scenie muzycznej, dzięki zniewalającym występom na żywo (debiutował na festiwalach: Coachella, Lollapalooza, Reading & Leeds itp.), jak i jego zręcznym remixom ze znanymi artystami tj. Lorde czy Disclosure.

Po serii świetnie przyjętych kolaboracji (​Lockja EP z Chet Faker z 2014 oraz Some Minds z Andrew Wyatt z 2015), Flume wydał swój drugi LP – Skin. Singiel Never Be Like You feat. Kai, umocnił status Fluma jako pomysłowego, przekraczającego granice producenta, zyskując rzesze fanów na całym świecie. Flume stał się topowym artystą wg BBC Radio 1, sprzedał ponad 300.000 biletów, wyprzedając 59 koncertów w ramach światowego tour. Artysta zdobył wiele platynowych i złotych płyt na całym świecie oraz otrzymał swoją pierwszą Grammy Award za Best/Dance Electronic Album.

Bass Astral
We wrześniu Kuba oficjalnie rozpoczął swoją trasę SOLO AKT, która również stała się zapowiedzią pierwszego solowego albumu „Techno do Miłości”, który ukaże się już w przyszłym roku. Ten fantastyczny producent i multiinstrumentalista w swoich setach przemyca najróżniejsze gatunki i stylistyki. „Muzyka elektroniczna stanowi dla mnie obszar, sposób wyrazu, gamę barw, paletę brzmień i możliwości”. Jego niespotykana wrażliwość muzyczna, zamiłowanie do eksperymentowania i brak stawiania sobie granic w tworzeniu, kreuje w nim tę wyjątkowość, która dana jest tylko nielicznym artystom. Elektroniczne brzmienia oraz szalone, nieoczywiste dźwięki, tworzone przez Bassa Astrala, wprawiają w stan muzycznej hipnozy, pozwalając się w nich całkowicie zatracić.