Fu Manchu w Warszawie

7 października w warszawskim klubie Proxima zagra amerykańska grupa Fu Manchu. Weterani sceny stonerowej prosto ze słonecznej Kalifornii po prawie dwóch latach nieobecności powracają do Polski w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album „Gigantoid”. Na koncert zapraszają Agencja koncertowa P.W. Events oraz Go Ahead.

Wizytówką kwartetu Fu Machu są chwytliwe i bezpretensjonalne gitarowe brzmienie. Do tego trzeba dodać lekką warstwę liryczną i możemy się cieszyć stoner rockiem w wyśmienitym wydaniu.

„Gigantoid” to już jedenasty pełnometrażowy album Amerykanów. Światło dzienne ujrzał dokładnie 29 kwietnia 2014 roku i został wydany za pośrednictwem własnej wytwórni zespołu – At The Dojo Records. Na płycie znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zgodnie z zapowiedzią, można określić jako surowsze i prymitywniejsze w porównaniu do wcześniejszych krążków kapeli.

Jeżeli jesteście fanami ciężkich gitarowych riffów w garażowym wydaniu, to nie może Was zabraknąć w warszawskiej Proximie!

FU MANCHU
7.10 20:00 Warszawa / Proxima
Koncert promujący najnowszy album „Gigantoid”
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż)/69 zł (w dniu koncertu)
Bilety do nabycia za pośrednictwem: Ebilet, Eventim, Ticketpro