Gabriel Garzón-Montano z Lenny Kravitzem

Gabriel Garzón-Montano zagra w charakterze gościa specjalnego na koncercie Lennego Kravitza 3 listopada 2014 w Atlas Arenie w Łodzi.

Przedstawiamy piosenkarza, kompozytora, multi –instrumentalistę, urodzonego w Nowym Jorku – Gabriela Garzón-Montano. Pół Kolumbijczyk i pół Francuz Gabriel spędził wczesne lata opanowując grę na skrzypcach, gitarze i perkusji potem także zakochał się w fortepianie i gitarze basowej,co jeszcze lepiej wypełniało jego melodyjne kompozycje. Już jako 19 latek określił swoje muzyczne fundamenty na debiutanckiej EPce, Bishouné: Alma del Huila.

Bishouné: Alma del Huila to szczery hołd dla roli rodziny, miłości, życia. Zawiera sześć piosenek nagranych i wykonanych w Waterfront Studios Henry’ego Hirscha – odnowionym starym kościele.

Każda nuta i dźwięk wykonana przez Gabriela jest pełna harmonii i klasyki. Utwory i ich aranżacje są pełne pokory, osobowości i wyrazu. Piosenka „Everything Is Everything” oddaje charakter młodych i ich beztroskie lata w przeciwieństwie do nieuniknionego dojrzewania i wyścigu szczurów o czym mówi utwór „Keep On Running”.

Gabriel tworzy życiowe słodko-gorzkie ballady, które zaprezentuje jako gość specjalny podczas koncertu Lennego Kravitza w Łodzi.

Lenny Kravitz plus gość specjalny Gabriel Garzón-Montano
3 listopada 2014 Atlas Arena, Łódź
Bilety na www.LiveNation.pl