Halestorm, Nothing More i Wilson w Warszawie

Halestorm, Nothing More i Wilson zagrają w klubie Proxima w Warszawie 26 marca 2015 roku.

Halestorm to amerykański zespół hard rockowy z Red Lion, którego fundament stanowi rodzeństwo Arejay i Elizabeth „Lzzy” Hale. Grupa debiutowała w 2009 roku płytą „Halestorm”, wydaną przez Atlantic Records. Do najbardziej znanych kompozycji zespołu należy z pewnością utwór „Love Bites (So Do I)” z drugiego albumu, za który Halestorm zgarnął nagrodę Grammy.

Grupa Halestorm znana jest przede wszystkim z bardzo intensywnego koncertowania – w ciągu roku gra przeciętnie ok. 250 koncertów. Dotychczas dzieliła scenę m.in. z Seether, Staind, Papa Roach, Disturbed czy Avenged Sevenfold. Na wiosnę 2015 planowana jest premiera najnowszego wydawnictwa zespołu.

Nothing More z Teksasu wydali debiutancką płytę w czerwcu i szybko zyskali na popularności dzięki singlowi „This Is The Time (Ballast). Supportowali już The Pretty Reckless na trasie po Wyspach Brytyjskich.

Wilson pochodzą z Detroit i również niedawno debiutowali płytą „Full Blast Fuckery”.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 5 grudnia. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.