I Am Giant na czterech koncertach

Zespół I Am Giant zagra w Polsce na czterech koncertach: 21 września w Poznaniu (Pod Minogą), 22 września w Warszawie (Proxima), 23 września w Krakowie (Fabryka) i 24 września we Wrocławiu (Alibi).

Po intensywnej trasie koncertowej w Australii, Azji i Europie, I Am Giant wraca z płytą „Science & Survival”. To drugi album w dorobku I Am Giant, następca debiutanckiego „The Horrifying Truth” z 2011 roku. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Forrester Savell, który współpracował już m.in. z zespołami Karnivool, Dead Letter Circus i Helmut. Płyta powstawała we Francji, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

Płytę I Am Giant promuje singiel „Razor Wire Reality”. W najbliższym czasie zapowiadana jest też premiera klipu do drugiego singla – „Death Of You”.

„Science & Survival” ukaże się w Polsce 29 lipca, nakładem Sony Music Poland.

Po świetnie przyjętym koncercie na Orange Warsaw Festival, jesienna trasa będzie pierwszą okazją do sprawdzenia w Polsce nowego materiału grupy na żywo!

Bilety na koncerty w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu pojawią się w sprzedaży jutro rano. Dostępne będą m.in. na stronach www.ebilet.pl, www.eventim.pl i www.ticketpro.pl.