Immolation i Ragnarok w Bielsku-Białej i Poznaniu

Immolation, Ragnarok i Monument of Misanthropy zagrają 28 listopada 2019 r. w klubie RudeBoy w Bielsko Białej oraz 1 grudnia w klubie U Bazyla w Poznaniu.

Immolation – death metal, USA
Trudno wyobrazić sobie death metal bez takich płyt jak “Dawn of Possession”, “Here in After” czy “Unholy Cult”. Ich twórcy, nowojorczycy z Immolation działają nieprzerwanie od przeszło trzydziestu lat. Na ich przestrzeni, ekipa Rossa Dolana wypracowała sobie renomę zespołu, który nigdy nie zawodzi – Amerykanie wciąż nagrywają znakomite albumy, czego świadectwem jest wydany przed dwoma laty “Atonement”, oraz dają imponujące koncerty, o czym wielokrotnie przekonywali polską publiczność. Nie mamy wątpliwości, że jesienią zrobią to ponownie.

Ragnarok – black metal, Norwegia
25 lat na scenie, 8 długogrających albumów i setki koncertów – Ragnarok to jedna z najbardziej aktywnych wydawniczo i scenicznie formacji w norweskim black metalu.

W Polsce gościli niejednokrotnie, zawsze pozostawiając wrażenie solidnie wyegzekwowanej muzycznej esksremy. Dyskografię Jontho i spółki zamyka wydany w Agonia Records album “Psychopathology” z 2016 r.

Monument of Misanthropy – brutal death metal, Austria
Brutalny death metal z Austrii pod wodzą George’a Wilfingera (ex-Miasma).