Ivar Bjørnson i Einar Selvik w Krakowie

Ivar Bjørnson i Einar Selvik zagrają w klubie Studio w Krakowie w dniu 2 lutego 2019 r.

Po dużym sukcesie projektu Skuggsjá, Ivar Bjørnson (Enslaved) oraz Einar Selvik (Wardruna) kontynuują cały czas współpracę pod nazwą Hugsjá. Splatając tradycyjne i nowoczesne dźwięki oraz instrumenty, obydwaj muzycy zapraszają słuchaczy na szczególną podróż między dawną historią a współczesnością.

Na początku przyszłego roku Ivar Bjørnson i Einar Selvik wyruszą w krótką trasę po Europie w ramach której będą wykonywać na żywo muzykę nagraną w ramach projektów Skuggsjá oraz Hugsjá. Wspólnie z Ivarem i Eninarem na scenie pojawią się Iver Sandøy (perkusja, drugi wokal), Håkon Vinje (klawisze) oraz Silje Solberg (skrzypce Hardanger).
Ivar oraz Einar wystąpią również w Krakowie, w Klubie Studio, 2 lutego 2019 r.

Ivar Bjørnson i Einar Selvik o trasie: “To nowy etap naszej wspólnej podróży. Najpierw wspólnie komponowaliśmy, potem występowaliśmy na festiwalach i wydawaliśmy albumy. Teraz wreszcie zabieramy naszą muzykę w trasę, aby występować na żywo przed publicznością w kilku krajach europejskich. Bardzo cieszymy się na tą okazję – i jesteśmy wdzięczni za olbrzymie wsparcie, bo dzięki niemu wszystko to stało się możliwe”.

19.00 – drzwi
20.00 – początek koncertu

Ceny biletów:
– 130 zł (przedsprzedaż pierwsza pula)
– 150 zł (przedsprzedaż druga pula)
– 160 zł (w dniu koncertu)
– 195 zł (siedzące na balkonie)