Jason Mraz w Warszawie

21 sierpnia w Palladium w Warszawie na akustycznym koncercie wystąpi Jason Mraz! Muzyk promować będzie najnowszy album „Love Is A Four Letter Word”.

Jason Mraz kojarzony jest w naszym kraju przede wszystkim w związku z ogromnym sukcesem, jaki przyniósł mu album „We Sing. We Dance. We Steal Things.” To właśnie z tej płyty pochodzi jego najbardziej znany kawałek – “I’m Yours”, który nie schodził z listy Billboard’s Hot 100 przez 76 tygodni, ustanawiając jednocześnie ówczesny rekord! To właśnie ta płyta i ta piosenka otworzyły artyście drzwi do międzynarodowej kariery.

Po 22 miesiącach, spędzonych w trasie promującej wydawnictwo, muzyk skupił się na pracy nad kolejnym, czwartym już albumem w swojej dyskografii. „Love Is A Four Letter Word” opowiada oczywiście o miłości, a promują go single „I Won’t Give Up”, „93 Million Miles” oraz “The Woman I Love”. To kolejna świetna, gitarowa płyta, wypełniona pięknymi melodiami i doskonałymi tekstami, która swoją światową premierę będzie miała 17 kwietnia.

Jason Mraz to jednak nie tylko singer-songwriter, ale też aktywny działacz m.in. Surfrider Foundation, Free the Slaves, True Colors Fund czy MusiCares. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.

Bilety na warszawski koncert już wkrótce pojawią się w sprzedaży.