Lenny Kravitz w Łodzi

KONCERT PRZEŁOŻONY NA 15 GRUDNIA 2014!

3 listopada 2014 w ramach promocji najnowszego albumu „Strut” do łódzkiej Atlas Areny przyjedzie Lenny Kravitz. Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 27 czerwca.

Ceny Biletów:
Trybuny 179,00 – 229,00 zł
GC EE 330,00 zł
GC 229,00 zł
GA 169,00 zł
Disabled 169,00 zł

Dziesiąty studyjny album Lenny’ego Kravitza ukaże się 23 września 2014 wydany przez Roxie Records / Kobalt Label Services. Album to prawdziwa mieszanka rock & rolla, który uderza mocno, rytmicznie we wszystkich swoich formach. Dwanaście utworów na krążku obejmuje takie tytuły jak: “New York City,” “I Never Want to Let You Down” and “She’s a Beast.” Te piosenki są szczere i głębokie czyli dokładnie takie jak sam Kravitz. Jest wielkim i utalentowanym artystą, który w ciągu roku potrafi sprzedać prawie czterdzieści milionów albumów. Teraz nastał idealny czas, na długo oczekiwany album oraz koncerty na żywo.

„Ta płyta przeniosła mnie z powrotem do miejsca, które tak bardzo kocham w muzyce,” mówi Lenny Kravitz, „z powrotem do uczuć jakie targały mną, gdy byłem w szkole. To prawdziwy rock & roll – jest surowy ale ma duszę.”

Jak zawsze, Kravitz gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji na swoim albumie, który także wyprodukował i zaaranżował. Wisienką na tym torcie jest jednak współpraca Kravitza z legendarnym Bobem Clearmountain (producent m.in. „Lets dance”Davida Bowiego, „Tattoo you” The Rolling Stones i „Born in the USA” Bruce’a Springsteena).