Machine Gun Kelly w Gdańsku

Machine Gun Kelly wystąpi 14 czerwca 2017 roku w Patio LayUP w Gdańsku.

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał „Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim Machine Gun Kelly został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Jego pierwszy studyjny album „Lace Up”zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak „Wild Boy” z Waka Flocka Flame oraz „Invincible” nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania.

3 sierpnia 2011 roku Machine Gun Kelly podpisał kontrakt muzyczny z wytwórniami Bad Boy i Interscope. Dwa lata później, w czerwcu 2013 r Machine Gun Kelly wydał świetnie przyjęty przez krytyków mixtape „Black Flag”, na który zaprosił wielkiego kalibru raperów: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa. Największym sukcesem mixtape’u był numer „Mind Of A Stoner”, który zdobył ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

Ostatni album „General Admission” z ubiegłego roku, z którego pochodzą single „Till I Die” i „A Little More” jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania.

Patio Layup to przestrzeń w Stoczni Gdańskiej dedykowana kulturze miejskiej. Wyjątkowo i prawdopodobnie po raz ostatni, Kells zagra dla mniejszej publiczności. Nie będzie to kolejna impreza masowa, a przesłanie EST4Life (Everyone Stands Together!) nabierze prawdziwego znaczenia. Przypominamy, że 15 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy i nauki, dlatego warto już dziś zaplanować sobie długi weekend nad morzem. LaceUP!

Bilety już dostępne!
On-line http://goo.gl/CMyPmw
Stacjonarnie w punkcie sprzedaży World BOX, Aleja Grunwaldzka 82, 80-001 Gdańsk
Ilość biletów jest limitowana, do sprzedaży trafi zaledwie 600 szt, podzielonych na trzy pule: I pula – LACEUP 99 zł, II pula – GENERAL 109 zł, III pula RAGE 119 zł.
Ograniczenia wiekowe +16 ze zgodą rodziców