Macy Gray w Warszawie

Macy Gray wystąpi 25 lutego 2015 w klubie Stodoła w Warszawie. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Macy Gray zadebiutowała w 1999 roku albumem On How Life Is, z którego pochodzi m.in. utwór I Try. Zarówno płyta jaki singiel zyskały status wielkich przebojów na całym świecie i otworzyły Macy drzwi do wielkiej kariery, którą potwierdzały nominacje do Nagród Grammy czy MTV Awards oraz wyniki sprzedaży – ponad 25 milionów kopii On How Life Is znalazło swoich nabywców.

Jednak nagrody oraz sprzedaż płyt nie ukazują głębokości duszy artystycznej Macy. W świecie show-businessu, w którym jest coraz mniej miejsca na wyrażanie swojego prawdziwego ja, artystka pokonała bariery i postanowiła realizować własne wizje. Zaczęła tworzyć muzykę, która przełamuje granice i łączy eksperymentalny soul z alternatywnym rockiem, zwinnie przeskakuje z retro-disco do hip-hopu. Dzięki artystycznej integralności oraz innowacyjności Macy Gray zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Do grona wielbicieli jej talentu należą również artyści, tacy jak John Frusciante, Erykah Badu, Gang Starr, Mos Deg i Pharoah Monche, którzy mieli przyjemność z nią współpracować.

W październiku 2014 roku w sprzedaży ukazał się ósmy studyjny album Macy Gray The Way. Chciałam stworzyć płytę, która odzwierciedla kim się stałam jako kobieta, matka i artystka. – mówi Macy Gray. Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Chciałam, aby moi fani zrozumieli, w jakim miejscu mojego życia obecnie się znajduję oraz żeby moja muzyka była dla nich inspiracją.

Bilety w cenie: 249 pln, 220 pln, 189 pln

Bilety dostępne na www.stodola.pl, www.LiveNation.pl oraz www.ticketmaster.pl