Nashville Pussy w Warszawie

Nashville Pussy zagra 31 października 2014 w klubie Progresja w Warszawie. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej ich najnowszy album „Up The Dosage” (2014, Steamhammer/SPV).

Nashville Pussy to czysta, niczym najlepszy destylat, rockandrollowa energia, z jednej strony kłaniająca się ku country, z drugiej stonerowi czy klasycznemu heavy. W połączeniu ze sceniczną energią i entuzjazmem otrzymujemy koncertowy huragan, któremu niestraszny żaden klub czy scena.

Nashville Pussy + support

31.10.
Progresja Noise Stage, ul. Fort Wola 22, Warszawa
start: 20:00
bilety: 59zł (przedsprzedaż)/ 69zł (w dniu koncertu)
dostępne: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
bilety kolekcjonerskie: pwevents.pl, Klub Progresja, Ticketclub, Rock Long Luck

Pięć lat przerwy od poprzedniego krążka pozwoliło kwartetowi Nashville Pussy na świeży, głęboki oddech. ‘Up The Dosage’ to natchnięta młodością, wybuchowa mieszanka, zawierająca się w trzynastu utworach w typowym, pussyrockowym stylu!

Blaine Cartwright z dumą opowiada o nowym krążku: ‘Żaden z poprzednich nie był jednocześnie tak zróżnicowany, a przy tym spójny. Wszystko brzmi lepiej, głośniej, surowo i autentycznie. To jest nasze Back In Black!’

Nashville Pussy powstało w 1996 roku i od zawsze są w trasie koncertowej, towarzysząc gwiazdom pokroju ZZ Top czy Lynyrd Skynyrd i grając m.in. na festiwalu Wacken. Już na początku działalności albumy ‘Let Them Eat Pussy’ czy ‘Say Something Nasty’ zapewniły im rozgłos, a singiel ‘Fried Chicken and Coffee’ zdobył nominację Grammy w kategorii ‘Best Metal Performance’. Nashville Pussy na jedynym koncercie w Polsce! Zapraszamy!