Nelly w Warszawie

Amerykański raper Nelly wystąpi 28 października 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła.

Nelly, wielokrotnie nagradzana gwiazda rapu, której płyty pokryły się multiplatyną, laureat statuetek Grammy, a także artysta znany z takich hitów jak „Just A Dream”, „Hot In Here” czy „Dilemma” (ft. Kelly Rowland) już 28 października po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Na rynku muzycznym zadebiutował w 2000 roku albumem „Country Grammar”, który znalazł się w Top 3 notowania Billboard 200 najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych. Jego druga płyta studyjna – „Nellyville” – powtórzyła ten sukces za sprawą singla „Hot In Here”, który stał się numerem jeden notowania Billboard Hot 100 najczęściej kupowanych singli w Ameryce. To właśnie z tego krążka pochodziły także utwory: „Dilemma” nagrany wspólnie z Kelly Rowland, „Work It” z udziałem Justina Timberlake’a oraz „Air Force Ones” stworzony wraz z Murphy Lee i St. Lunatics.

Obecnie raper ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych, spośród których ostatni – „M.O.” – ujrzał światło dzienne w 2013 roku. To m.in. utwory z tego krążka artysta zaprezentuje podczas swojego pierwszego występu w Polsce.