Nickelback w Atlas Arenie w Łodzi

Pokryty wielokrotną platyną rockowy zespół NICKELBACK zmuszony jest odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2015 rok na trasie No Fixed Address Tour z uwagi na dłuższy okres odpoczynku wokalnego zaleconego głównemu wokaliście grupy Chadowi Kroegerowi. Kroeger, u którego w czerwcu zdiagnozowano torbiel na strunach głosowych, przeszedł niedawno operację i – zgodnie z zaleceniami lekarskimi – musi oszczędzać głos przez kolejne 6 – 9 miesięcy, aby w pełni wyzdrowieć. Bilety można zwracać w punkcie ich zakupu. Szczegóły na stronach internetowych Live Nation, Eventim, Ticketmaster, Ebilet i www.nickelback.com.

Nickelback przyjedzie w przyszłym roku po raz drugi do Polski. Tym razem wystąpią 13 października 2015 w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy koncertowej promującej nanjnowszy album „No Fixed Address”. Bilety w sprzedaży od 3 grudnia.

Multiplatynowy zespół Nickelback przygotowuje wielką trasę koncertową na 2015 rok promując swój ósmy studyjny album No Fixed Address [Republic Records]. Zaczynając od koncertu w Helsinkach (Finlandia) 30 września, kończąc na SSE Arena na Wembley (Londyn) 25 listopada. No Fixed Address Tour będzie dziesiątą światową trasą koncertową w dorobku Nickelback. Przyszłej jesieni zespół zawita do 31 miast w całej Europie.

Oprócz nowości, podarunków do członków zespołu i najnowszych wiadomości, osoby które zapiszą się do fan klubu, będą miały pierwszeństwo w zakupie biletów! Przedsprzedaż fan klubowa ruszy 2 grudnia 2014 o godzinie 9.00. By uzyskać więcej informacji na temat przystąpienia do fan klubu odwiedź www.nickelback.com.

Od początku swojej kariery w 1996 roku, Nickelback utrzymuje się jako jeden z najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ogólnoświatowa sprzedaż albumów grupy przekracza 50 milionów sztuk co utrwala ich status w USA na drugiej pozycji bestsellerowych zespołów zagranicznych. Ich przełomowy przebój „How You Remind Me” pozostaje na liście Billboard jako “Top Rock Song of the Decade”. Pośród wszystkich wyróżnień Nickelback to również „Top Rock Group of the Decade” a także zdobywcy dziewięciu nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award, 12 Juno Awards. Zespół został ponadto umieszczony na Canada’s Walk of Fame.

Nowy album grupy „No Fixed Address” wydany w Polsce zaledwie 18 listopada 2014 r. już znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów rockowych na deezer.pl.

Nickelback wystąpił w Warszawie w 2013 a bilety na ten koncert rozeszły się jak świeże bułeczki. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na kolejny koncert zespołu i 13 października będą mieli okazję zobaczyć swoich idoli w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na koncert pojawią się w sprzedaży 3 grudnia o godzinie 10:00 na www.ticketmaster.pl i www.livenation.pl.

Bilety w cenach:
Trybuny 170 – 198 PLN
Golden Circle 209 PLN
Płyta 170 PLN
Niepełnosprawni 170 PLN

Oferta VIP dostępna tutaj