Paul Simon i Sting w Krakowie

13 marca 2015 w Kraków Arena zagrają Sting i Paul Simon, którzy wyruszają na wspólną trasę koncertową. Z Polski duet uda się m.in. do Pragi, Berlina, Oslo, Sztokholmu, Amsterdamu, Paryża, Wiednia, Londynu i innych europejskich miast.

Pomysł na wspólną trasę tych dwóch długoletnich przyjaciół zrodził się na pierwszym wspólnym koncercie na rzecz Fundacji Robin Hood w 2013 roku. Obaj artyści znani są z twórczości w wielu gatunkach muzycznych oraz z tego, że cieszą się uznaniem wielu pokoleń fanów.

Wspólna trasa po Ameryce Północnej na początku tego roku pokazuje, że są to niezwykłe koncerty dwóch fantastycznych artystów, ikon muzyki zarówno pod względem twórczości jak i wykonania. Koncerty są mieszanką pięknych głosów, wspaniałej muzyki zespołów towarzyszących, najbardziej popularnych utworów wykonywanych zarówno wspólnie jak i osobno.

“Jesteśmy dumni, z tego że możemy zorganizować tą wspaniałą trasę w Europie” mówi Arthur Fogel, President – Global Touring i Chairman – Global Music, Live Nation. “Trasa w Ameryce Północnej była ogromnym sukcesem pod wieloma względami. Tych dwóch niezwykle utalentowanych artystów dało niezapomniane koncerty”

Set lista na której znajduje się ponad 30 piosenek I zawiera takie utwory jak: „Boy In The Bubble,” „Fields of Gold,” „Driven To Tears,” „Mother & Child Reunion,” „Desert Rose,” „Every Breath You Take,” „The Boxer,” „Diamonds On The Soles of Her Shoes” sprawiła, że koncerty te były w Maeryce Płn najwyżej oceniane zarówno przez media jak i fanów.

“Jeden z najbardziej zaskakujących, śmiałych i niezwykłych podwójnych koncertów” – Hollywood Reporter

“Fenomenalne i legendarne spotkanie umysłów muzycznych” – Orange County Register

“…wspaniałe połączenie dwóch najlepszych kompozytorów i wokalistów na świecie.” – American Songwriter

Bilety na koncert Paula Simona & Stinga 13 marca w Kraków Arenie w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 19 września od godziny 9:00 na www.LiveNation.pl

Fani artystów będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej przedsprzedaży dostępnej na stronach obydwu artystów już od 16 września od godz. 10:00 do czwartku 18 września do godziny 15:00.

Klienci Live Nation Polska będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży dostępnej tylko na www.livenation.pl w dniu 18 września od godziny 9:00 do godziny 15:00.