Sting w Krakowie

Sting zagra koncert 12 października 2017 r. w TAURON Arenie Kraków.

Gitarowa trasa rockowa wystartowała w Ameryce Północnej, zawitała do Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, obecnie cieszy fanów w Azji, a następnie powróci do Europy. Dzisiaj ogłoszono dodanie nowych dat koncertów w Austrii, Estonii, na Litwie, w Polsce, na Węgrzech i w Macedonii. Kolejne europejskie koncerty będą jeszcze ogłaszane.

Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.

Dzisiaj ogłoszono następujące koncerty:
13 września, Rankweil, Austria, Marktplatz (City Square)
14 września, Wiedeń, Austria, Stadthalle
29 września, Tallinn, Estonia, SAKU Arena
10 października, Kowno, Litwa, Zalgirio Arena
12 października, Kraków, Polska, TAURON Arena Kraków
13 października, Budapeszt, Węgry, Budapest Arena
15 października, Skopje, Macedonia, VIP Arena Boris Trajkovski.

Bilety na koncert w Rankweil wejdą do sprzedaży w ten czwartek, 1 czerwca, a na wszystkie pozostałe koncerty w piątek, 2 czerwca. Czonkowie oficjalnego fan clubu Sting.com będą mogli kupić bilet wcześniej – już od wtorku, 30 maja – wszystkie szczegóły dostępne na www.sting.com/tour.

Bilety na koncert w ramach trasy 57th & 9th Tour w Krakowie w cenach od 229 z wejdą do sprzedaży w piątek, 2 czerwca o 10.00 na www.LiveNation.pl.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony ruszy w środę, 31 maja o 10.00 na www.LiveNation.pl