The 1975 w warszawskiej Proximie

20 października w warszawskiej Proximie w ramach jesiennej trasy koncertowej zagra grupa The 1975.

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że ze względu na spore zainteresowanie koncertem zespołu The 1975 i liczne prośby o dodatkową pulę biletów – występ Brytyjczyków zostaje przeniesiony do klubu Palladium! Data nie ulega zmianie – The 1975 wystąpią w Warszawie 20 października.

Europejska trasa koncertowa The 1975 rozpocznie się 3 października w Paryżu. Art-popowy kwartet z Manchesteru zagra łącznie 18 koncertów we Francji, Holandii, Belgii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Czechach, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech. Bilety pojawią się w sprzedaży w najbliższą środę, 18 czerwca.

Rok 2014 dla The 1975 rozpoczął się rewelacyjnie. Zespół zagrał trzy wyprzedane koncerty w londyńskiej Brixton Academy, koncertował m.in. w Anglii, Australii, Japonii i Ameryce Północnej. Łącznie, w ciągu 18 miesięcy trasy, muzycy zagrali ponad 400 koncertów! Zespół zdobył też kilka wyróżnień – m.in. US VEVO Lift Artist i MTV Artist to Watch. Na Wyspach Brytyjskich The 1975 uznawani są już za jeden z najlepszych nowych zespołów, co potwierdza wciąż rosnąca popularność i frekwencja na koncertach!

Bilety na koncert w klubie Proxima dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.