The Black Keys w Łodzi

KONCERT ODWOŁANY

Z przyczyn produkcyjnych koncert The Black Keys który odbędzie się dnia 21 lutego zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

THE BLACK KEYS – TURN BLUE WORLD TOUR
21 lutego 2015, TORWAR WARSZAWA

Wszystkie bilety GOLDEN CIRCLE oraz bilety na PŁYTĘ zakupione na koncert Łodzi w Atlas Arenie będą honorowane na koncercie w Warszawie na Torwarze.

Klienci, którzy zakupili bilety na trybuny lub nie będą mogli skorzystać z biletów w związku ze zmianą miejsca koncertu proszeni są o kontakt : info@livenation.pl lub info@eventim.pl

Zwroty biletów oraz wymiany będą przyjmowane wyłącznie do 16 listopada 2014

21 lutego 2015 w łódzkiej Atlas Arenie zagra grupa The Black Keys. To rockowo-bluesowy duet z Akron w stanie Ohio, w którego skład wchodzą Dan Auerbach (gitara i wokal) i Patrick Carney (perkusja).

Zespół The Black Keys powstał w 2001 roku. 10 lat później mieli już na swoim koncie sprzedanych ponad 2 miliony płyt w samych Stanach Zjednoczonych. Doskonała passa zespołu trwa nieprzerwanie a w 2010 roku ich piąty album „Brothers” zdobył trzy nagrody Grammy, przynosząc przebojowe single „Tighten Up” i „Howlin’ for You”. Wiosną 2011 roku zespół rozpoczął pracę nad „El Camino”. Główny singiel z płyty – „Lonely Boy”, przyniósł duetowi kolejne statuetki Grammym.in dla najlepszego utworu rockowego. „El Camino” zostało również rockowym albumem roku. Obecna trasa koncertowa promuje nowy krążek cieszący się uznaniem krytyków – Turn Blue. To już ósma płyta duetu.
The Black Keys w niezwykły sposób nawiązuje do rocka. Ich muzyka jest mocno zakorzeniona w bluesie i amerykańskiej tradycji a ich zupełnie wyjątkowe brzmienie sprawia, że zdobyli miliony fanów na świecie.

THE BLACK KEYS – TURN BLUE WORLD TOUR
21 lutego 2015, Atlas Arena
Bilety dostępne od 4 Lipca 2014 na www.LiveNation.pl

Ceny Biletów:
825 zł – VIP oferta dostępna tutaj
220 zł – 170 zł – Trybuny
229 zł – Golden Circle
170 zł – Płyta
170 zł – Niepełnosprawni