The Blaze w Warszawie

Duet The Blaze zagra 19 marca 2019 r. w warszawskiej Stodole.

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserkski założony przez kuzynów – Jonathana i Guillaume Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip „Virile”. Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP „Terrority” z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, która urozmaicona jest wzruszającymi wokalami i poetyckimi tekstami. Klip do singla „Territory” zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

The Blaze w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media – entuzjastyczne recenzje znaleźć można m.in. na Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times.

7 września ukazał się ich debiutancki album „Dancehall” z doskonałym klipem do singla promującego płytę („Queens” ). Album jest wyrazem uznania dla jamajskiej sceny dancehallu, powstałej już w latach 40. Trasa promująca płyta będzie pierwszym europejskim sprawdzianem na żywo dla The Blaze z niesamowitą produkcją – nie będziecie zawiedzeni!

Sprzedaż biletów na koncert startuje 14 września o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.

Data: 2019-03-19 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Adres: ul. Batorego 10
Godziny:
Ceny biletów:
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn, Klub Stodoła oraz www.stodola.pl