The Subways w Warszawie

Brytyjczycy z The Subways zagrają 18 lutego 2015 w warszawskim klubie Proxima! Koncert promować będzie najnowszą płytę zespołu, zatytułowaną „The Subways”, która ukaże się na początku przyszłego roku.

The Subways to jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów, powstałych na początku XXI wieku. Zadebiutowali w 2005 roku kultowym już albumem „Young For Eternity”. Na krążku znalazł się jeden z największych przebojów zespołu – „Rock & Roll Queen”. Singiel z dużym potencjałem klubowym zapewnił wyspiarzom rozgłos i uznanie środowiska muzycznego. Dziennikarze podkreślali znakomity wokal lidera Billy’ego Lunna oraz przebojowość melodyjnych kawałków The Subways. Od tego czasu zespół wystąpił na ponad stu festiwalach na całym świecie, w tym na Jarocin Festiwalu.

Na swoim koncie muzycy The Subways mają trzy długogrające albumy (oprócz „Young For Eternity” również „All Or Nothing i „Money & Celebrity”). Premiera czwartego krążka zaplanowana jest na luty 2015. To co będzie wyróżniało „The Subways” to fakt, iż podczas pracy nad materiałem zespół zrezygnował z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Na krótko po premierze płyty The Subways zagrają w naszym kraju!

Bilety pojawią się w sprzedaży 24 września, a dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.