The Young Gods z 2Cresky i Agressiva69

Wiemy kto zagra przed szwajcarskim zespołem The Young Gods podczas ich koncertów w Polsce. W Gdańsku będzie to 2Cresky, a w Warszawie Agressiva69.

2Cresky to elektronika, ale daleka od industrialnego ciężaru i jednoznacznej klubowości, bo taneczna i zmysłowa, energetyczna i nostalgiczna, nowoczesna i sięgająca po różnorodne wpływy. Głos wokalisty dodaje muzyce zarazem subtelności i zdecydowania. Na koncertach zespół jest wspierany przez Łukasza Lacha, na co dzień wokalistę L.Stadt.

Agressiva 69 to polski zespół grający rocka industrialnego. Grupa wypłynęła na fali popularności industrialu, który dotarł do Polski dzięki takim zespołom jak Ministry, czy NIN. Jednak Agressiva 69 wypracowując swój styl dodała do „przemysłowych” brzmień także elementy EBM reprezentowanego przez m.in. Nitzer Ebb, czy Front 242.

Przypomnijmy, że The Young Gods zagrają 23 listopada w gdańskim klubie B90 oraz dzień później – 24 listopada w warszawskim Basenie.

The Young Gods
23.11. godz. 20:00 B90 / Gdańsk
ceny biletów: 65 / 80pln
miejsca sprzedaży: http://tickets.soundrive.pl/pl/

24. 11 godz. 20:00 Basen / Warszawa
ceny biletów: 65 / 75pln
miejsca sprzedaży: sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, muno.pl, theyounggods.evenea.pl