Three Days Grace we Wrocławiu i Warszawie

Kanadyjczycy z Three Days Grace zagrają 23 października 2018 r. we wrocławskim A2 oraz 24 października w warszawskiej Progresji. w roli supportu zobaczymy Bad Wolves.

THREE DAYS GRACE (Kanada) alternatywny metal, rock alternatywny:

Kiedy Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, czyli formacja Three Doors Down, zjawili się w Polsce latem 2017 roku, na ich koncert zabrakło biletów w niemałej przecież warszawskiej „Stodole”. Wtedy promowali znakomity materiał „Human” z 2015 roku, na którym Matt zadebiutował w roli głównego wokalisty. Kolejna wizyta Kanadyjczyków w naszym kraju związana będzie z promocją znakomitego, wydanego w marcu 2018 roku albumu „Outsider”, w którego produkcję zamieszany był legendarny Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance).

Three Days Grace działa od 1997 roku. Kapela powstała w miasteczku Norwood w prowincji Ontario. Z pierwszego składu do dziś w kapeli są jeszcze Brad i Neil. Debiutancki imienny album zespołu pojawił się już w XXI wieku, w 2003 roku. Odniósł wielki sukces, pokrywając się podwójną platyną w USA i pojedynczą w ojczyźnie muzyków. Z debiutu pochodzi jeden z evergreenów Three Days Grace, „I Hate Everything About You”. Kolejne dwa studyjne wydawnictwa Kanadyjczyków, „One-X” I „Life Starts Now” (trzecie miejsce na „Billboardzie”), także radziły sobie świetnie, zyskując platynowe lub multiplatynowe statusy. Przyniosły też kolejne przebojowe single jak „Animal I Have Become”, „Pain”, „Break”, „The Good Life”, „Never Too Late”. Album „Outsider” promowała na singlu piosenka „Mountain”.

Choć pozostają w cieniu swoich słynnych rodaków z Nickelback, Three Days Grace są czołową w Ameryce Północnej formacją, grającą soczystego rocka z pięknymi melodiami, mającą tylko w USA ponad 6 mln sprzedanych albumów. Aż 13 ich singli znalazło się na szczycie Billboard Mainstream Rock Songs. Podobnym osiągnięciem w tym notowaniu mogą pochwalić się tylko legendarni Van Halen.

Zagrają:
THREE DAYS GRACE (Kanada) alternatywny metal, rock alternatywny

Kiedy: 23 października (wtorek) 2018
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 09.05 na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)