UFO w Warszawie i Krakowie

Brytyjska grupa UFO zagra 4 marca w warszawskiej Stodole i 6 marca w krakowskim Kwadracie. Muzycy promować będą nowy album A Conspiracy Of Stars.

Nareszcie można oficjalnie potwierdzić krążące od miesięcy plotki – 23 lutego 2015 roku w sprzedaży pojawi się najnowszy album legendarnego brytyjskiego zespołu UFO! Dwudziesta druga płyta w karierze zespołu, A Conspiracy Of Stars, zawierać będzie dwanaście fantastycznych piosenek nagranych przez zespół w składzie Phil Mogg, Paul Raymond, Vinnie Moore, And,y Parker i Rod De Luca. Materiał zrealizowany został przez Chris’a Tsangarides, który współpracował z artystami takimi jak Judas Priest, Thin Lizzy i Gary Moore.

Wraz z premierą nowej płyty, UFO wyrusza w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo, która obejmie m.in. Niemcy, Czechy, Litwę, Szwajcarię, Wielką Brytanię oraz Irlandię. Giganci hard rocka odwiedzą również Polskę – w marcu zagrają w Warszawie i Krakowie!

Zespół z niecierpliwością czeka na reakcje fanów związane z ich nowym albumem. A Conspiracy Of Stars z jednej strony przypomina największe dokonania UFO, z drugiej zaś jest na tyle świeżym materiałem, że bez wątpienia przekona do siebie tak starych fanów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą legendarną kapelą.

BILETY:
4 marca – Warszawa, klub Stodoła
przedsprzedaż – stojące: 90 pln, balkon: 120 pln
w dniu koncertu – stojące: 100 pln, balkon: 140 pln

6 marca – Kraków, klub Kwadrat
przedsprzedaż – 90 pln
w dniu koncertu – 100 pln

Bilety dostępne od 24.11, godz. 12:00 w kasie klubu Stodoła oraz na www.stodola.pl