Zoot Woman w Warszawie i Poznaniu

Brytyjska grupa Zoot Woman zagra w styczniu dwa koncerty w Polsce. Będzie można ich zobaczyć 20 stycznia 2015 w warszawskich Hybrydach i 21 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą.

Zoot Woman to przedstawiciele brytyjskiej sceny elektronicznej w najlepszym wydaniu. Już debiutancki album – „Living In A Magazine” – zwrócił na nich uwagę krytyków i słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tej płyty pochodzi jeden z największych przebojów Zoot Woman – „It’s Automatic”.

Skład zespołu tworzy trzech muzyków – Adam Blake, Johnny Blake i Stuart Price. Price jest światowej sławy producentem, który pracował już m.in. z Madonną, Pet Shop Boys, The Killers, New Order, Kylie Minogue czy Example. Razem z Adamem Blakem tworzy też duet Paper Faces, pod którego szyldem artyści stworzyli remixy dla Madonny, Scissor Sisters czy Chromeo.

We wrześniu 2014 roku premierę miała najnowsza płyta Zoot Woman – „Star Climbing”. Materiał na nią powstawał niemal trzy lata, w różnych studiach. Koncerty w Polsce będą okazją do sprawdzenia tego materiału na żywo, z pewnością nie zabraknie jednak również starszych kompozycji.

Bilety na dwa polskie koncerty Zoot Woman już trafiły do sprzedaży i dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.