Polityka prywatności

POLITYKA COOKIES

Kim jesteśmy?

Strona internetowa o koncertach i festiwalach odbywających się w Polsce dostępna pod adresem http://www.efest.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Używamy plików cookies, które analizowane są w celu identyfikacji użytkownika dla celów statystycznych – korzystamy z narzędzia Google Analytics.

Osadzona zawartość z innych stron

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się zbieranymi danymi?

Z nikim. Strona ma charakter niekomercyjny i jest prowadzona przez osobę prywatną, która jako jedyna ma dostęp do zebranych danych.

Jak długo trzymamy twoje dane?

Zebrane dane nie mają terminu wygaśnięcia z uwagi na prowadzone archiwum statystyk.

Jakie masz prawa?

Możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Kontakt: efest małpka efest.pl